Fotoobraz na płótnie – sposób na aranżację ściany w Twojej sypialni!

fotoobraz na płótnie

Projektując wnętrze na początku skupiamy się na elementach wykończenia, potem ważne są meble. Jednak, aby wnętrze było przytulne i miało swój charakter trzeba także pomyśleć o ozdobach i dekoracjach. Aby wszystko tworzyło spójną całość dobrze jest zdecydować się na jedną stylistykę wnętrza – nowoczesną, skandynawską, rustykalną czy też klasyczną. Również w kwestii dodatków warto zachować spójność – chociażby kolorystyczną. Dzięki temu uda się nam urządzić sypialnię idealną, w której dobrze będzie się nam odpoczywać, ale też taką, która będzie po prostu piękna.

Jaka dekoracja może znaleźć się nad łóżkiem?

Ciekawym pomysłem aranżacyjnym jest umieszczenie dużego fotoobrazu na płótnie nad łóżkiem. To dobry pomysł co najmniej z kilku względów. Po pierwsze taka dekoracja od razu rzuca się w oczy i sprawia, że wnętrze nabiera odpowiedniego charakteru. Niezależnie od tego, co na tym płótnie się znajdzie – na pewno uatrakcyjni cały projekt. Dobrym pomysłem jest, aby kolorystyka fotoobrazu współgrała z kolorystyką wnętrza lub była spójna z umieszczonymi w nim dodatkami. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest łatwa dostępność takich fotoobrazów. Tak naprawdę możemy wybierać w bardzo wielu opcjach – kwiatów, pejzaży, grafik czy też rysunków, możemy też zdecydować się na umieszczenie własnego zdjęcia na płótnie. To stwarza ogromne możliwości aranżacyjne i tylko od nas zależy, na co się zdecydujemy.

Jeden duży obraz czy kolaż?

Jedną z możliwości jest umieszczenie jednego fotoobrazu o dużym formacie w centralnym miejscu pomieszczenia, alternatywę stanowią jednak fotoobrazy dobrane w formie kolażu, na przykład na jednej ze ścian. Fotoobraz na płótnie może mieć różny rozmiar, każdy może być więc inny lub też wszystkie mogą być takie same, w zależności od koncepcji. To dobry pomysł na stworzenie ściany pamiątkowej lub też ściany tematycznej z danym motywem. Kolory fotoobrazów na płótnie są żywe i piękne, a jeśli będą one zachwycały swoją intensywnością – na pewno ożywią każde, nawet najbardziej stonowane wnętrze.

Drukarniaobrazow.pl